Vushtrriasi i bën për spital dy policë

Dy policë janë detyruar të kërkojnë ndihmën e mjekut pasi janë sulmuar nga një qytetar i Vushtrrisë.

Sipas njoftimit zyrtarë të policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Pandeli Sotiri’ në Vushtrri.

“Dy zyrtarët janë sulmuar në kohën kur po kryenin detyrën zyrtare”, thuhet në njoftim. I njëjti sqaron se sulmuesi është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është paraburgosur.

Policia sqaron se gjendja shëndetësore e policëve të lënduar është e mirë pas trajtimit që ata e kanë marrë nga mjekët./Veriu.info/ 

  • ETIKETIMET
  • 1
SHPËRNDAJE