VV: Nuk qëndrojmë prapa SMS-ve, ne reagojmë hapur përmes zyrtarëve

Lëvizja Vetëvendosje, nuk qëndron prapa SMS-ve të dërguar në numra të ndryshëm të telefonave në Kosovë, thonë nga Zyra për Media e këtij subjekti.

”Lëvizja Vetëvendosje! qëndrimet dhe kërkesat i ka publike dhe reagon përmes zyrtarëve e deputetëve të saj, hapur” ,ka thënë për klankosova.tv, zyrtari i VV-së Arlind Manxhuka.

Në këtë drejtim Lëvizja nuk qëndron prapa SMS-ve dhe thirrjeve të tilla. Ato janë shpikje e dikujt që tenton të zhvendos fajin. Ne nuk qëndrojmë prapa tyre”, thekson ai tutje.

SHPËRNDAJE