WOW! Modelja shqiptare takohet me Selena Gomezin në Kanë dhe e puth para të gjithëve!

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë, ku në tapetin e kuq kanë parakaluar emrat më të rëndësishëm të botës së showbizit.

Në këtë parakalim nuk mungoi dhe këngëtarja Selena Gomes, por gjithashtu ishte e pranishme dhe modelja shqiptare Heidi Lushtaku e cila ka pasur fatin të takonte Selenan.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shiet duke i dhuruar puthje këngëtares me famë botërore.

SHPËRNDAJE