Xhakarta feston ditëlindjen, do t’iu ‘çmend’ me fustanin që ka veshur në festë

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Seriali “O sa mirë” tashmë është ndër serialet më të dashura për publikun.

Ndër personazhet më të dashura tashmë është edhe Xhakarta e cila është një vajzë shumë atraktive.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihe e veshur me një fustan me plot shkëlqim dhe po duket mjaftë atraktive./ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE