‘Xhakarta’ ua ‘heq trurin’ me këtë fotografi buzë plazhit

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

‘Xhankarta’ publikon fotografi nga plazhi

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje të saj, shkruan Kosovarja.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Në rrjetin social Instagram, ajo është mjaft aktive, aty ku publikon shumë fotografi, shpesh herë edhe provokuese.

Ajo shquhet për linjat e saj trupore shumë seksi, e cila e ka dëshmuar shpesh herë.

E për të na rikujtuar edhe një herë, “Xhakarta” vjen sërish me një postim nga plazhi, teksa pozon e veshur me një fustan të thjeshtë ngjyrë të kaltër, duke u karakterizuar edhe nga kaçurrelat e saj.

Kaq sensuale është shfaqur ajo tani

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE