Xhbanja shfaqet joshëse në qytet, kaq me stil është veshur

Ajola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilat shihet duke marrë poza në qytet. Kaq joshëse shfaqet ajo. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE