Xhensila më në formë se kurrë, shikoni si pozon

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket më në formë se kurrë në foton e fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Në këtë imazh të publikuar në story e shohim Xhensilën të veshur mjaft thjesht dhe thuasje pa tualet.

Që pas lindjes së Ajkës, Xhensila duket se ka rifituar edhe njëherë format e saj fizike Së shpejti pritet t’i kthehet muzikës me një bashkëpunim me kantautorin Pirro Çako./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE