Xhensila vishet me minifund e këmishë, do ta ‘ҫmend’ Besin më këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me këmishë dhe minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE