“Xhesika” na tranon me foton e fundit, shfaq linjat e saj

Ajo bëri boom me rolin e Xhesikës në serialin “O sa Mirë”

Jo kot ajo ka linja që secila femër do t’i ëndërronte, Arta Nitaj shumicën e kohë e kalon në palestër e që rezultatet janë të dukshme.

Aktorja dhe moderatorja e njohur kosovare kohën e lirë ia kushton ushtrimeve intenzive dhe shfaqet përherë atraktive edhe nga atje, shkruan Indeksonline.

Në një foto të fundit që ajo ka hedhur në ‘InstaStory’, Arta erdhi atraktive në veshje sportive.

Se sa bukur dhe joshëse duket ajo shihet në këtë fotografi të fundit që ka ndarë me mbi 182 mijë ndjekësit e saj në ‘Instagram

SHPËRNDAJE