Xhihani u dashurua në Gylserenin, por shikoni gruan e tij…!

Aktori turk, Erkan Petekkaya u bë I njohur tek ne me rolin e tij të Xhihanit në serialin Fate të Kryqëzuara.

Një burrë i pashëm si a,i ka qenë pre shumë shpesh e mediave rozë për jetën e tij personale, përcjell ORAvip.

Sido që të jetë, ai është sot është një baba dhe ka një jetë shumë të lumtur pranë familjes së tij.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Didem Petekkaya, është gruaja fatlume e cila ka pranë një mashkull si Xhihani.

Ajo nuk është edhe aq simpatike si burri I saj.. Për më shumë vlerësoni vetë ju../ORAvip/

SHPËRNDAJE