Ylli i Real Madridi po transferohet në verë te Roma

Mateo Kovaci po e kërkon largimin nga Real Madridi.

Mesfushori kroat nuk është i lumtur në “Bernabeu” për shkak të hapësirës së vogël, andaj në verë po e kërkon situatën e tij.

Kovacic po e kërkon largimin në afatin e verës, andaj Roma e kërkon transferimin e tij me ngulm. (Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Real Madridi mund të arrij marrëveshje me skuadrën italiane, por vetëm nëse këta të fundit e ofrojnë portierin braziliani, Alisson, që po kërkohet nga madrilenët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE