Zaimina shkëlqen në dasmën e Bleros dhe Afronës, i “çmend” dasmorët me fustanin e saj

Afrona dhe Blero zyrtarisht janë martuar.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari ishte një nga shumë të ftuarit në dasmën e mbrëmshme të Bleros me Afrona Dikën, shkruan Indeksonline.

Ajo që ra në sy ishte dukja e ‘Miss Shqipërisë 2002’, Zaimina Vasjari e cila me një fustan të bukur vinte në pah format e saj trupore, me gjoksin në plan të parë.

Me format e saj trupore, Zaimina mori gjithë vëmendjen e të pranishmëve dhe të publikut.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi, duke treguar se si është dukur mbrëmë.

Ajo i ka uruar çiftin e ri Blero & Afrona duke u uruar dashuri dhe lumturi në jetën e tyre

SHPËRNDAJE