Zaimina Vasjari atraktive dhe plot stil, pozon pranë makinës luksoz

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari njihet për jetën luksoze që bën.

Ajo konsiderohet edhe si një nga femrat më seksi dhe më me stil dhe e tillë ishte edhe këtë herë.

Zaimina këtë herë ishte veshur me të bardha të kombinuara me një palë çzime të gjata të lëkurës, këngëtarja seksi pozoj pranë një makine luksoze.

Ndërsa edhe këtë herë ajo dukej në elementin e saj, atraktive dhe sharmante si çdo herë.

Ndryshe, Zaimina kohë më parë u bë nënë e një vajze të cilen e pagëzoj me emrin Khloe./Indeksonline/

SHPËRNDAJE