Zajmina Vasjari thotë se do ta falte tradhtinë

Në videon e postuar në Instagram, moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar dhe të ftuarit e kësaj puntate të cilët janë Ermal Mamaqi, Robert Berisha, Zaimina Vasjari, Ronela Hajati dhe Genc Salihu.

Ajo që n’a bie në sy është deklarata e Zamina Vasjarit, ku shprehet se t’ia falte tradhtinë bashkëshortit të saj.

Nuk e dimë ende në cilat rrethana është gjendur ajo për të dhënë këtë përgjigje, por për të mësuar më shumë, duhet të presim deri në orën 21:00 për të parë “Shiko kush luan”,

SHPËRNDAJE