Zbulohen detaje të dhimbshme për 29 vjeçarin e vrarë sot në Deçan. Kjo do t’iu bëjë me lotë

Një krim i rëndë ka tronditur sot Deçanin. Gazeta Express mëson se viktima i gjinisë mashkullore A.T është lindur në vitin 1989, ai kishte mbushur 29 vjet në muajin janar.

Sipas burimeve ai ishte i martuar dhe baba i dy fëmijëve.

Për këtë rast policia ka konfirmuar se është arrestuar i dyshuari krtyesor. Bëhet fjalë për personin me inicialet Sh.G (emër i njohur për redaksinë).

Motivet e kësaj ngjarje të rëndë është herët të dihen,por sipas policisë viktima kishte arritur në spital pa shenja jete. Ai është qëlluar me armë zjarri.

SHPËRNDAJE