Zbulohet, ja kush e ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri

Rreth orës 11:02 Shqipëria është kapluar nga një termet.

Enca Haxhia thotë se termetin e ka shkaktuar ajo, shkruan lajmi.net

Sipas saj arsyeja e termetit sipas saj është se projekti i radhës i këngëtares po vjen tani dhe ende pa u publikuar, paralajmërimi ka shkaktuar termetin.

……………………………………………………………………………………………………………..
Çmendet Morena, heq gjithçka nga trupi për Xhakën dhe Shaqirin

……………………………………………………………………………………………………………..

Në fakt ajo thotë se e ka lëshuar këngën në studio prandaj ndodhi e gjithë kjo. Fansat mezi po presin që kënga të dal dhe Ecna zbuloi se do të ndodhë tani shpejtë

SHPËRNDAJE