Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, Nora nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo është duke u përgatitur për këngën e radhës. E atë po e shoqëron Drilon Furra.

Në një video të publikuar nga Nora e të cilën e ka bërë Driloni, ajo shfaqet e veshur me fustan të shkurt e tepër provokues.

Me këtë pamje ajo do ta shkrijë ish-burrin e saj, Robertin.