Zbulohet: Nëse shtrenjtohet rryma, faturën prej 20 eurove, ja sa do të na bie ta paguajmë

Analisti politik, Imer Mushkolaj ka komentuar shtrenjtimin e energjisë elektrike përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

Mushkolaj ka shkruar se nëse ndodh  një shtrenjtim i tillë, fatura mujore prej 20 eurove do të duhet të paguhet 25 euro.

Krejt kjo sipas tij është e papranueshme dhe kriminale.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

Statusi i plotë:

Nëse rryma shtrenjtohet, faturën mujore, psh. prej 20 eurosh, na bjen me e pagu rreth 25 euro. E papranueshme. Kriminale.

SHPËRNDAJE