Zhduket një person, motra e tij e raporton në polici

Një person është zhdukur në Viti, njofton sot policia.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së shtunë, i cili është raportuar nga motra e tij.

Njoftimi i plotë i policisë:

Viti 25.05.2019-14:26. Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se vëllai i saj viktima mashkull K-Shqiptar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Njesitet policore jane duke hetuar rastin.

SHPËRNDAJE