‘Zhvishet’ edhe gruaja e Alban Skenderajt, habiti të gjithë me foton e fundit

Miriam Cani njihet për veshjen e saj të bukur dhe elegante.

Por, në radhë të parë është e njohur për projektet shumë të suksesshme muzikore.

Miriami është shumë e dashur për publikun kosovar dhe atë shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto paksa provokative./ORAinfo/

SHPËRNDAJE