Zhvishet Oriola Marashi, mbulon gjoksin vetëm me një gjeth

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka treguar edhe sonte asetet e saj seksi.

Bukuroshja, e cila ka filluar të pushojë nëpër vende të ndryshe bregdetare pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit ka postuar sot një sërë fotosh provokative në rrjetet sociale.

Por, në foton e fundit ajo ka zgjedhur që t’i heq jelekët dhe të merr diell derisa modestinë e saj ajo e ruan me një gjeth që e ka vënë në gjoksin e saj.

Kujtojmë se modelja shqiptare është e lidhur me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, i cili nuk është aq në formë kohëve të fundit, Eros Grezda.

View this post on Instagram

Lost in the bitch*

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on