Zidane largohet, në Madrid vjen trajneri të cilën e dëshiron çdo tifoz i Realit

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane i ka ditët e numëruara tek skuadra kampione e Evropës shkruan, Gazeta Blic

Sot “El Mundo Deportivo” ka shkruar që zgjidhja e parë për Real Madrid, është trajneri aktual i kombëtares gjermane,  Joachim Low.

58 vjeçari pëlqehet shumë edhe nga presidenti Florentino Perez, pasi që luan një lojë spektakulare. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Për ta marrë gjermanin Real Madrid duhet të pres deri në përfundim të kampionatit botëror i cili mbahet në Rusi në gjatë verës.

Jow përndryshe është kampion bote me kombëtaren gjermane.

SHPËRNDAJE