Zyrtare: Adelina Tahiri martohet me këtë biznesmen (Foto)

Pak ditë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri.

Tahiri me anë të një paraqitje në Instagram ka treguar për fansat e saj se tashmë është martuar. “Zyrtarisht jam martuar”, ka shkruar shkurt ajo përbri fotografisë.

Kujtojmë se lidhja e saj me biznesmenin maqedonas ka ngjallur reagime të shumta nga shqiptarët, sipas të cilëve ajo nuk duhej asesi të krijonte raporte me këtë mashkull.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

SHPËRNDAJE