Zyrtare: Ja kur do të zhvillohet ndeshja Gjermani – Kosovë

Skuadra e Kosovës U19 do të takohet me Gjermaninë këtë muaj, e cila është njëra ndër ekipet më të forta.

Përveç Gjermanisë, Kosova do të takohet edhe me Azerbejxhanin, në kuadër të kualifikimeve për Europian.

Kosova do të ndeshet me Gjermaninë me 27 mars, kurse me Azerbejxhanin më 22 mars. Ditë më parë, Rafet Prekazi ka publikuar listën për ndeshjet e ardhshme.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE