Kah po shkojnë Kadri Veseli dhe Berat Buzhala së bashku?

Në kohën kur kanē mbetur vetëm pak orë deri në përfundimin e deklarimit të koalicioneve parazgjedhore, PDK po bën edhe lëvizjet e fundit politike.

Në këtë foto të publikuar nga aktivistët e Vetëvendosjes, shihet Kadri Veseli në shoqërimin e gazetarit Berat Buzhala, shkruan Veriu.info.

Mësohet se Berat Buzhala dhe Kadri Veseli e kanë vizituar Arbana Xharrën./Veriu.info