A e dini se çfarë lidhje familjare kanë Hashim Thaçi e Safet Gërxhaliu?

Sa prej jush e keni ditur këtë lidhje të tyre

Presidenti i vendit Hashim Thaçi dhe kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Safet Gërxhaliu kanë një lidhje familjare, raporton Zeri.info.

Gërxhaliu është kusheriri i Lumnije Thaçit, bashkëshortes së presidentit Hashim Thaçi.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)

LEXO EDHE: Njihuni me familjen e Bekim Jasharit

Kujtojmë se Safet Gërxhaliu prej vitesh është në postin e të parit të Odës Ekonomike të Kosovës. /ZËRI/