A e keni harruar ende? Këto 10 foto ‘nudo’ të Dafina Zeqirit do iu çmendin

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka bërë publike këngën e saj më të re për të cilën punoi më përkushtim të madh, kjo këngë ashtu si edhe u tha, është për tregun ndërkombëtar.

Dafina në klipin e kësaj këngë duket shumë bukur, madje në disa nga skenat e këtij klipi ajo duket shumë seksi.

Ju sjellim 10 nga fotografitë më seksi të saj, pjesë e klipit të këngës ‘Four Season’.(Kliko mbi reklamë dhe pastaj shiko pamjen e plotë)