Aksident i rëndë me të lënduar në Gjilan, vetura digjet plotësisht (Foto/Video)

Një aksidenti i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në Gjilan, ku për pasojë janë lënduar disa persona, raporton Veriu.info.

Në këto foto dhe video të realizuara nga një lexues i portalit Veriu.info, shihet se si njëra prej veturave të aksidentuara është djegur plotësisht.

Mësohet se në aksidentin e ndodhur rreth orës 23:30, fatmirësisht të gjithë personave që gjendeshin në vetura kanë shpëtuar.

Në aksident janë përfshirë një Passat dhe një Golf 6./Veriu.info