Aksident i rëndë, ndërron jetë një person

Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Rëmbec në Korçë.

Raportohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, i cili po udhëtonte i vetëm.

Ngjarja e rendë ka ndodhur ne aksin Korçë-Maliq.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e aksidentit, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje.