Aksident në Çeki, humbin jetën dy të rinj nga Shkupi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në autostradën Pragë- Ústínad Labem të Çekisë.

Si pasojë e një aksidenti tragjik kanë humbur jetën dy të rinj nga Shkupi, shkruan Tetovasot, përcjell Klan Kosova.

Bëhet fjalë për M.B (30 vjec) dhe D.B. (27 vjec), të cilët po ktheheshin nga vendlindja.