Aksident në fshatin Kçiq

Në fshatin Kçiq të komunës së Mitrovicës, magjistralja Mitrovicë – Prishtinë, para pak minutash ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Si pasojë e aksidentit ka të lënduar dhe dëme të konsiderueshme materiale të dy veturave që u përfshinë në aksident, shkruan gazeta online Veriu.info

Në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe ekipet mjekësore për trajtimin e të lënduarve. /Veriu.info/