Albërie Hadërgjonaj ‘gjyshja’ që çmend të gjithë, me këtë fustan lë të gjithë gojë hapur

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë.

Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

Mjafton të shohim një foto të saj që të bie në sy bukuria dhe format e saj trupore.

Albëria është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e ku jo rrallë herë di të shfaqet edhe me pamje provokative.

E tillë është shfaqur edhe në njërën nga fotografitë e saj ku shihet e veshur me një fustan të bardhë dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/