Albërie Hadërgjonaj harron se e ka marrë titullin ‘Gjyshe’, në klipin e ri vjen me skena tejet të nxehta

Ajo bëri bujë të madhe gjatë ditëve të kaluara kur zbuloi se e kishte tradhtuar gjithmonë bashkëshorti.

Por, sot Albërie Hadërgjonaj ka sjell projektin më të ri muzikor në tregun shqiptar.

“Leje, leje”, titullohet kënga e re e këngëtares, të cilin e ka shoqëruar me një videoklip që e sjell të freskët atë.

Max Production u përkujdes për xhirimin e klipit tejet atraktive të realizuar një pjesë në një jaht.

Kledi Bahiti dhe vetë këngëtarja janë kujdesur për tekstin e këngës si dhe instrumentalin muzikor.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjellin gjatë muajve në vijim.