Albin Kurti shkon për të votuar me gruan dhe vajzën

Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti ka arritur në vendvotim së bashku me bashkëshorten e tij, raporton Express.

I njejti po voton në Fakultetin Juridik në Prishtinë. Së bashku Kurti e ka marrë edhe vajzën e tij.

Para tij, votimin e ka kryer edhe lideri i PDK-së, Kadri Veseli./Express/