Andi ia zbulon Melisës videon e turpshme ku i shihen të brendshmet dhe prapanica

Pas zyrtarizimit të lidhjes, Melisa dhe Andi po tregohen shumë aktiv duke ndarë foto të përbashkëta e momente të përditshmërisë në rrjete sociale.

Gjatë ditës së djeshme, Andi ka ndarë një video jo të këndshme të Melisës, ata ishin së bashku me qentë e tyre në park.

Duket se Andi nuk e ka vërejtur një moment kur gjatë lojës me qenin, Melisës i fluturon fustani dhe i shihen të brendshmet dhe prapanica.

E që vetëm disa minuta më vonë video është fshirë nga vetë Andi, por kanë qenë ndjekësit ata që kanë siguruar këtë fotografi duke e shpërndarë nëpër rrjete sociale.