Arta Elezaj poston një foto, ndezët “flakë” Instagrami i saj

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi

Bukuroshja ka postuar sot një foto k është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara.

Kujtojmë se Arta nuk ka shumë ndjekës në krahasim me Morena Tarakun apo ndonjë këngëtare tjetër e skenës.