Arta Nitaj e djeg rrjetin, shfaqet pa sytjena fare

Modelja Arta Nitaj ia dha flaken rrjetit sonte.

E veshur me një veshje unike, Arta Nitaj ka pozuar pa sytjena.

Ajo shfaqi format e saj të trupit dhe mbi të gjitha gjoksin e formuar.

Arta edhe pse nuk po është aktive në ndonjë projekt profesional, ajo vazhdon të jetën aktive në instagram.