Artisti i njohur shqiptar vdes nga Koronavirusi

Artisti i njohur shkodran, Enrik Çefa ndërron jetë si pasojë e koronavirusit.

Cela ishte shtruar në një prej spitaleve Covid në kryeqytet pasi ndodhej në gjendje të rëndë dhe u fut në intubim.