Atifete Jahjaga shfaqet në krahet e futbollistit të njohur, me këtë pamje po i çmend të gjithë

Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka shikuar natën e mbrëmshme ndeshjen mes Kosovës dhe Ishujve Faroe.

Por kjo nuk është e tëra, këtë ndeshje ajo e ka shfrytëzuar edhe për të bërë fotografi. Bëhet fjalë për një imazh të publikuar nga vet ajo ku shihet me futbollistin e njohur shqiptar, Lorik Cana.

“Gjithmonë kënaqësi të takoj mikun tim, yllin e futbollit shqiptar Lorik Cana @lorikcana, kapitenin legjendar të kombëtares Shqiptare.” ka shkruar ajo në këtë postim të saj në “Instagram”.