Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, modelja që dikur vendosej në ballinat e revistave kosovare!

Armend Muja është njëri ndër deputetët më të votuar të Lëvizjes Vetëvendosje, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Muja është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve.

Është bashkëshortja e tij, Arjeta ajo e cila dikur si modele vendosej në ballinat e revistave kosovare.

Arjeta gëzon një bukuri natyrale, për të cilën edhe është vlerësuar nga kritikët e modës. /IndeksOnline/