Bella Hadid pozon me këmishë të zbërthyer

Bella Hadid ka realizuar imazhe të reja nga shtëpia.

Bella Hadid ditët e izolimit për shkak të pandemisë, po i kalon bashkë me familje.

Ajo është mbyllur në fermën e familjes në Pensilvani dhe po kalojnë momente të paharruara bashkë.

Edhe pse e mbyllur, Bella nuk i ka harruar fotografitë atraktive, madje ajo ka realizuar edhe fotosesion nudo nga shtëpia.

Në fotografitë e fundit, modelja pozoi me këmishë të zbërthyer, ku shfaqet pa reçipeta duke ekspozuar gjoksin.

View this post on Instagram

(✿◠‿◠)

A post shared by Bella