Berberi provon tja heq mjekren Labinot Tahirit live në emision! Shikoni reagimin e këngëtarit

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Show” mysafirë ishte Labinot Tahiri.

Gjatë emisionit futet një berber në emision duke menduar se u bë liberaizimi i vizave dhe tenton të ja heq mjekrrën./InfoKosova/

Shikoni reagimin e deputetit!