Big Mamas nuk i mungon eleganca, paraqitet atraktive nga Stambolli

Big Mama po vazhdon të tregoj me krenari linjat e saj për të cilat u komentua shumë për shkak të ndryshimeve që bëri në fizikun e saj.

Këngëtarja nga Maqedonia së fundi po qëndron në Turqi dhe nga atje ka sjellur imazhe të ndryshme atraktive.

Bigu edhe këtë herë është paraqitur me plotë sharm në një kostum të zi në të cilin këngëtarja dukej tejet elegante.

Ndërkaq, Big Mama ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor ndërsa po sfidon vetën edhe në moderim./Indeksonline/