Bija e Sylejman Selimit shfaqet patriote, ja çfarë veprimi bën në veturë

Donika, vajza e Sylejman Selimit është një vajzë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Madje ajo është një femër mjaft e bukur dhe mirë e kuruar në linjat trupore.

Por siç duket ajo bën edhe një jetë mjaft luksoze, çdo ditë në një veturë të re, transmeton Indeksonline.

Këtë herë ajo ka publikuar dy video të realizuara në veturë, duke dëgjuar muzikë popullore thënë qartë me çifteli.

Videon mund ta shiheni në këtë link:  https://www.instagram.com/stories/itsdonkqe/