Blero nuk ju ‘beson’ më trajnerëve personal, ja me kë ushtron Afrona Dika në palestër

Këngëtari i njohur shqiptar, Blero, vazhdon të jetë shumë i dashur për publikun.

Tash e një kohë, ai është duke e shijuar martesën me Afrona Dikën, ku dyshja shfaqen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Afrona Dika njihet për linjat e saj trupore, për të cilat komentohet shumë herë.

Së fundmi, në medie është duke qarkulluar një foto e Afronës nga atje dhe trajner personal e ka vëlluan e saj.