Blerona rrezikoi shumë me këtë fustan në dasmën e Labit, ja pse

Dikur ishin kolegë.

Por mbi të gjitha ata ishin edhe dy miq shumë të mirë. Bëhet fjalë për dy moderatorët e njohur Labinot Gashi-Labi dhe ish kolegen e tij Blerona Zeqirin, transmeton Gazeta Express.

Labi e Blerona gjithmonë e kanë dashur dhe respektuar njëri-tjetrin.

Këtë më së miri keni pasur mundësi ta kuptoni përmes imazheve të shumta që ata publikonin në rrjetet sociale.

Ndërkohë, një ditë më parë Labi i dha fund beqarisë. E në dasmën e mikut të tij nuk kishte si të mungonte Blerona.

E veshur me një fustan ngjyrë hiri e që i gjithi shkëlqente, Blerona kishte kthyer gjithë vëmendjen nga vetja.