Blerona Zeqiri tregon nëse është e dashuruar dhe si humbi kilet e tepërta

Moderatorja Blerona Zeqiri është e ftuara e kësaj jave në emisionin n’Kosovë Shoë.

Ajo foli për jetën e saj private dhe profesionale.

Blerona ka treguar për të gjithë të interesuarit se si arriti të bie në peshë.

Ndrkohë ajo ka folur edhe për dashurinë duke treguar nëse ka gjetur partnerin.