Burri e dërgon për të blerë dukat Adelina Tahirin, ja çka zgjedh ajo

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë pjesë e publikut para disa vitesh dhe që nga atëherë eshtë e pëlqyer dhe e përfolur shumë në publik e në media.

Por më shumë se çdo herë tjetër, ajo është e përfolur këto vitet e fundit kur u kuptua lidhja e saj me burrin maqedonas 50 vjeçar e më vonë edhe shtatzënia dhe lindja e djalit.

Adelina është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram, ku asnjëherë nuk heziton të na e tregojë jetën e saj luksoze.

E sot, pak ditë pas pushimit luksoz që e pati me burrin e saj milioner, ajo postoi një fotografi ku shihet se ka shkuar për të blerë dukat dhe ajo çka bie në sy janë çanta dhe dorëzat e shtrenjta që i ka marrë me vete./ORAinfo/