Çiljeta s’mbanë dietë dhe prapë është në top formë

Ajo është një nga femrat më të komentuara shqiptare, ani pse ka rralluar daljet skenike.

Gjithsesi Çiljeta vazhdon të mbetet nga ato artistet që përherë përbën lajm.

Këngëtarja ndonëse nënë e një djali, qëndron në top formë, madje përmes një fotografie shfaqet duke ngrënë ëmbëlsirë, çka se tregon se nuk mbanë as dietë./Indeksonline