‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon videon e motrës duke bërë 

Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një video të ‘çmendur’ në Instagram.

Në këtë video, ajo shihet se ka xhiruar motrën e saj Agnesës teksa po bënte dush, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit shihet se ka mbushur vaskën plotë shkumë e cila ka dal edhe jashtë saj.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë pas 5 sekondash)

Videoja u shoqërua me shumë të qeshura nga vajzat dhe dukej tejet qesharake.